Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Otomobilinizi ilk günkü görünüme ulaştıracak hasar hizmetleri Otomol Merter’de. En son teknolojiye sahip 6 boya hazırlama ünitesi, 2 boya ve kurutma fırını, şasi ölçme, düzeltme ve özel çektirmeleri ile otomobilinize yüksek standartlarda hasar hizmeti gerçekleştirilmektedir. Ayrıca alüminyum onarımlar için özel tasarlanmış ünitesinde alüminyum onarım hizmeti de sunulmaktadır.
Acil Servis / Yol Yardım gerektiren durumlarda, 7 gün 24 saat 444 62 44 Yol Yardım Hattı’ndan destek alabilirsiniz. Mekanik onarım ve bakım kapsamındaki talepleriniz için iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak randevunuzu alabilirsiniz. Kaporta/Boya hasar onarımı gerektiren durumlarda, randevu almanıza gerek olmadan, doğrudan servisimizi ziyaret edebilirsiniz.
Otomol Merter servisimize geldiğinizde, aracınızın ihtiyaçları ve sizin ilave istekleriniz ilgili servis danışmanımız ile birlikte belirlenir.
Servis danışmanımız tarafından yapılan tespit sonucunda, aracınız için gerekli işlemler, öngörülen bütçe ve aracınızın tahmini teslim zamanı belirlenerek tarafınıza açıklanır.
Aracınızın onarımı sırasında tespit edilebilecek ilave işlemler konusunda size bilgi verilerek, onayınız istenir.
Servis sürecinde aracınıza uygulanan tüm işlemler, üretici firma standartlarında olup, bu standartlar her yıl düzenli olarak üretici tarafından denetlenir.
İşlemleri tamamlanmış olan aracınız, kalite kontrolü ve yol testi yapıldıktan sonra, temiz bir şekilde size teslim edilir.