Otomobiliniz Kadar Mükemmel İşleyen Servis Hizmeti.

Mercedes-Benz Yetkili Servisi Otomol’da hedefimiz sizinle uzun süren ortaklıklar kurmaktır. En iyi ekipmanlar ile donatılmış, eğitimli ve uzman personelimiz tüm işlemlerde otomobilinize en az sizin kadar titiz davranır. Mercedes-Benz Yetkili Servisi Otomol, ileri teknolojiye sahip Mercedes-Benz otomobilinize güvenilir ve şeffaf bir servis hizmeti sunar.
Son teknoloki ekipmanlarla donatılmış, 9.000 m2’lik servis alanında yer alan 23 adet lift ile günlük 100 otomobile hizmet etme kapasitesine sahip, şeffaf fiyat politikasıyla otomobiliniz için aksesuar, yol yardım, mekanik kaporta işlemleri gibi hizmetleri profesyonel şekilde sunarak verimli, esnek ve güvenilir bir hizmet garantisi verir.

Her Zaman Tam Performans

Mercedes-Benz Yetkili Servisi Otomol; Mercedes-Benz’iniz için orijinal Mercedes-Benz parçaları kullanır, bu sayede otomobilinizde geçirdiğiniz her an ilk günkü performansı yaşarsınız.

Boya ve Kaporta Hizmetleri

En son teknolojiye sahip 6 boya hazırlama ünitesi, 2 boya ve kurutma fırını, şasi ölçme, düzeltme ve özel çektirmeleri ile otomobilinize Mercedes-Benz standartlarında kaporta ve boya hizmeti gerçekleştirilmektedir. Ayrıca alüminyum onarımları için özel tasarlanmış ünitesinde alüminyum onarım hizmeti de sunulmaktadır.