Otomolservis.com Kullanım ve Koşulları.

BİLGİLERİN DOĞRULUĞU

Baykan Otomobil A.Ş. (Borusan Otomotiv Yetkili Servisi) bu sitedeki bilgilerin doğruluğu ve güncelliğini temin için, gereken makul çabayı sarf etmektedir.

Bu internet sitesindeki bazı bilgiler, sitenin hazırlanmasından sonraki ürün değişiklikleri nedeniyle doğru olmayabilir. Açıklanan ya da gösterilen bazı ürün ve hizmetler ek ücret karşılığında sunuluyor olabilir. Sipariş vermeden önce lütfen Baykan Otomobil A.Ş. (Borusan Otomotiv Yetkili Servisi) en son bilgileri öğreniniz. Baykan Otomobil A.Ş. (Borusan Otomotiv Yetkili Servisi) önceden haber vermeksizin fiyatları, hizmetleri ve diğer nitelikleri değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Baykan Otomobil A.Ş. (Borusan Otomotiv Yetkili Servisi) sitede belirtilen bilgilerin doğruluğu ve tamlığı hakkında garanti vermemektedir ve bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu internet sitesinde yer alan içeriklerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu içeriklere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Baykan Otomobil A.Ş. (Borusan Otomotiv Yetkili Servisi) sorumlu tutulamaz. Ziyaretçilerin siteye erişiminden ve siteyi kullanmasından kaynaklanan herhangi bir zarar nedeniyle Baykan Otomobil A.Ş. (Borusan Otomotiv Yetkili Servisi)’ye hiçbir sorumluluk yüklenemez.

FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

İşbu internet sitesi içerisinde yer alan her türlü bilgi, belge, resim, marka, logo, fotoğraf, yazı, vs. gibi fikri mülkiyet konusu hakların mülkiyeti münhasıran Baykan Otomobil A.Ş. (Borusan Otomotiv Yetkili Servisi)’ye aittir ve bu unsurlar T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakları, patent ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Yukarıda sayılan unsurların Baykan Otomobil A.Ş. (Borusan Otomotiv Yetkili Servisi)’nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması ve unsurların üzerinde değişiklik yapılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak Site’ nin sayfaları kişisel kullanım için kağıt üzerine çıktı alınabilir.

KAMPANYALAR

Bu sitede yürütülen kampanyalarda, süresi içinde değişiklikler yapılması veya kampanyanın erken sonuçlandırılması gibi durumlarda sitemizde yer alan ilanlarda değişiklik yapılmaması veya ilanın kaldırılmaması bu kampanyanın devam ettiği anlamına gelmez. Şirketimiz değişikliklerin siteye yansıtılmasında yaşanacak gecikmelerden dolayı sorumluluk kabul etmemektedir. Kampanyalar müşterimizin bilgiye daha çabuk ulaşmalarını sağlamak ve şirketimizin katıldığı kampanyaları müşterilerimize duyurmak için yayınlanmaktadır.

SİTEYE LİNK/BAĞLANTI VERME

Bu Site’ye bir link/bağlantı verilmesi istendiğinde, link/bağlantı adresi Otomol anasayfası olmalıdır.

Bu Site’de yer alan bazı linkler/bağlantılar, bağımsız web sitesi sahipleri tarafından hazırlanmış sitelere yönlendirilebilir. Bu sitelerde yer alan bilgiler, o site sahiplerinin kendi sorumluluğundadır. Baykan Otomobil A.Ş. (Borusan Otomotiv Yetkili Servisi)’nin bu bağımsız web sitelerinin içeriği üzerinde herhangi bir kontrolü ya da sorumluluğu bulunmamakta ve bunları yalnızca ziyaretçilere sunmaktadır.

MÜŞTERİ BİLGİ GİZLİLİĞİ

Baykan Otomobil A.Ş. (Borusan Otomotiv Yetkili Servisi), bu Site’de müşterilerimizin doldurmuş olduğu iletişim formlarında verilen kişisel bilgileri gizli tutmayı ve üçüncü kişilere devretmemeyi beyan ve taahhüt eder. İletişim formlarında verilmiş olan bilgiler, sadece müşterilerimizin taleplerini karşılamak ve kabul etmeleri halinde kendilerine kampanyalarımız ve sair ayrıcalıklar hakkında bilgi vermek amacıyla kullanılacaktır.

YETKİLİ HUKUK VE YARGILAMA YETKİSİ

Site ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir uyuşmazlık İstanbul Mahkemeleri tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca çözüme kavuşturulacaktır.