7 GÜN 24 SAAT YANIBAŞINIZDA
YOL YARDIM SERVİSİ.

Mercedes-Benz Service24h

444 62 44 Mercedes-Benz Yol Yardım’ı arayarak profesyonel yol yardım ekibiyle görüşmeniz yeterli.

Otomol Merter, aracınızda yaşanacak herhangi bir arıza veya kaza durumunda 7 gün 24 saat Mercedes-Benz Yol Yardım hizmeti ile yanınızda.

444 62 44 numaralı telefondan bizlere günün her saati ulaşabilir profesyonel yol yardım ekibimizin sorununuzu çözmesini sağlayabilirsiniz.

Yolda giderken aracınız ile ilgili bir sorun farkettiğinizde, Mercedes-Benz İletişim Hattı’nı arayarak, Yol Yardım hizmetini tuşlayınız. Yol Yardım yetkilisi, en kısa sürede sizi geri arayarak, bulunduğunuz noktaya en yakın servisimizin Yol Yardım ekibi ile görüşmenizi sağlar. Profesyonel Yol Yardım ekibimiz ihtiyaca göre, aracınıza yol kenarında hizmet verir veya aracınızı en yakın yetkili servise çektirir.

Yurtdışında bir sorunla karşılaştığınızda Mercedes-Benz Türk, yurtdışındaki merkezler ile bağlantı kurar ve en kısa sürede yolunuza devam etmenizi sağlar.

Memununiyetiniz bizim için önemlidir

Mercedes-Benz Türk olarak müşteri memnuniyeti başlıca hedefimizdir. Bu kapsamda, aracınızı teslim aldığınızda, tarafsız bir araştırma firması Yol Yardım süreci ile ilgili görüş ve önerilerinizi almak için sizleri arayacaktır.