Uzatılmış Garanti Kampanyası

+1 Yıl Uzatılmış Garanti

Daha uzun garanti, daha fazla avantaj.

Mercedes’inizin garantisini uzatmak için önünüzde mükemmel bir fırsat var. Şimdi Mercedes-Benz yetkili servisi Otomol ile iletişime geçin, 4. Yıl Advantage Plus garanti paketlerinden avantajlı fiyatlarla yararlanın.

İlgili indirimler, trafiğe çıkış tarihi 31 Aralık 2018 ve öncesindeki Mercedes-Benz marka otomobiller için geçerlidir. Mercedes-Benz marka otomobiller için bakımlar, kullanma ve işletme talimatında aksi belirtilmedikçe her 15.000 km/12 ay sonunda (hangisi önce dolarsa) yapılmalıdır. Uzatılmış garanti ile ilgili kapsam ve koşulları Mercedes-Benz yetkili servisi Otomol’dan öğrenebilirsiniz. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş., ek bir bildirimde bulunmadan servis ve bakım kapsamını, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

4+1 Yıl Uzatılmış Garanti

Daha uzun garanti, daha fazla avantaj.

Yeni bir Mercedes-Benz otomobil sahibi olarak, kilometre sınırı olmadan 4 yıl ücretsiz garantinin sahibi oldunuz. Dilerseniz 5. yılı da şimdiden garantileyebilir, avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

İlgili indirimler, trafiğe çıkış tarihi 1 Ocak 2019 ve sonrasındaki Mercedes-Benz marka otomobiller için geçerlidir. Mercedes-Benz marka otomobiller için bakımlar, kullanma ve işletme talimatında aksi belirtilmedikçe her 15.000 km/12 ay sonunda (hangisi önce dolarsa) yapılmalıdır. Uzatılmış garanti ile ilgili kapsam ve koşulları Mercedes-Benz yetkili servisi Otomol’dan öğrenebilirsiniz. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş., ek bir bildirimde bulunmadan servis ve bakım kapsamını, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Mercedes’inizin garantisini uzatmak için önünüzde mükemmel bir fırsat var. Şimdi Mercedes-Benz yetkili servisi Otomol ile iletişime geçin, 4. ve 5. yıl Advantage Plus garanti paketlerinden %20’ye varan indirim avantajıyla yararlanın.

Mercedes-Benz marka otomobiller için bakımlar, kullanma ve işletme talimatında aksi belirtilmedikçe her 15.000 km/12 ay sonunda (hangisi önce dolarsa) yapılmalıdır. Uzatılmış garanti ile ilgili kapsam ve koşulları Mercedes-Benz yetkili servisi Otomol’dan öğrenebilirsiniz. Mercedes Benz Otomotiv Ticaret ve Hizmetler A.Ş., ek bir bildirimde bulunmadan servis ve bakım kapsamını, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.